Plussat
 • E lisenssintie: Curacao
 • Ofron Live -vedonlyönti, e-urheilu, kasino ja Live-kasino
 • Puhelin, Tablet ose PC
 • Krijuar minä 2018
 • Ofron tërheqje të parakohshme ngasteita "Cashout"
 • Ofron LIVE-suoratoisto
MIINUKSET
 • Nuk operon USA, Iso-Britannia, Italia, Francë
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
Betwinnerin baste livenä

Betwinner: uusi alusta, jolla on edullisimmat kertoimet

Betwinner është një kompani shumë e re në tregun për bastet verkossa dhe ka një platformë të plotë. Duke konkuruar kështu kompanitë e tjera të basteve. Koefiçientët e basteve janë vërtet të larta dhe konkuruese. 

Yritys tarjoaa suuren määrän vetotyyppejä, jopa vaihtoehdon "lunastus”. Gjithashtu ofron: Kolikkopelit, Live-kasino, Jackpotit, Suoratoisto, Sporte Virtuale, Forex Trading etj.

lisenssi

Betwinner on lisensoitu alla Curaçao dhe për shkak te liçensës ka mundësi të operojë në shumë shtete të botës. Por herttua përjashtuar një treg dhe trafik goxha të madh. Trafik që vjen nga Yhdistynyt kuningaskunta, MEILLE, Ranska, Italia apo dhe disa shtete tëera që i kemi përmendur në detajet e usein kysytyt kysymykset.

Liçensat e marra në Curaçao konsiderohen të rregullta, por me një hapësirë ​​të madhe të operatorit, i cili mund të vendosë rregulla të ashpra përsa i përket identifikimit të lojtarëve apo limitit të tërheqjes sëave.

Gjithashtu, ata luftojnë fort llogaritë e krijuara nga e njëjta IP apo lojtarët që përdorin avantazhe të caktuara, madje ndonjëherë edhe lojtarët të cilët fitojnë thjesht prej aftësisë që kanëer tëðëëšëëëëëëëëëëëëëëëëë tëš het.

Siksi suosittelemme, että rekisteröinnin jälkeen sinun on vahvistettava tallentamalla keskustelut, joita teet CHAT-keskustelussa, ja vastaanottamalla operaattorilta vakuutus siitä, että sinulla on mahdollisuus tehdä talletuksia ja nostoja ilman ongelmia.

Lisää ja säästää sivuja Betwinnerin kohdalla

Betwinner-pranon depozita një pjesë goxha e madhe e mënyrave që ekzistojnë verkossa. Për shkak të mundësisë që të japin kartat e kreditit dhe ato të debitit, gjithashtu dhe Neteller tai Skrill, shqiptarët që jetojnë në ato shtete ku Betwinner-operoni, do të kenë lehtësira të jashtëzakonshme. 

Kjo për shkak të mënyrave të pafundme të depozitimit apo tërheqjes së parave, dhe gjithashtu për shkak të minimit të depozitimit vetëm prej 1 EURO.

Asiakaspalvelu

Alustaa tarjotaan monilla eri kielillä, he väittävät jopa tarjoavansa palvelua albaniaksi, joten tämä näyttää puolestamme suotuisalta.

Betwinner - Mashtrim apo jo?

Betwinner ka një performancë shumë të mirë dhe shquhet për një platformë tepër solide. Lojtarët verifikohen nëpërmjet numrit të celularit. Shërbimi Live Chat -pelihigjet ei ole paikalla. Koeficientët janë të lartë. Siguria maksimale, megjithatë vlen të përmendet që është kompani relativisht e re dhe kërkon monitorimin tonë.

Paras hetki mendojmë që është e sigurtë të luani në Betwinner!

BetWinnerin urheilutiedot

Varoaika:
Kielletyt valtiot:
Lisenssi:
Tarjotut kielet:
5.0 luokitus

Yksi vastaus “BetWinner Sports” -sivulle

 • Vedonlyönti sanoo:

  Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment posštë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Onko sinulla kysyttävää tai valituksia yrityksestä?
  2. Onko sinulla vaikeuksia tarkistaa tai nostaa rahaa tilillesi?

  Me voimme auttaa sinua!

  Kirjoita meille osoitteeseen: support@baste-sportive.com

Jätä vastaus

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Uudet vedonvälittäjät
Paripesa
Paripesa

100% BONUS jopa 100 EUR ensimmäisestä talletuksesta!

Interwetten
Interwetten

100% BONUS jopa 100 EUR ensimmäisestä talletuksesta!

10bet
10bet

100% BONUS jopa 50 EUR ensimmäisestä talletuksesta! Bonuskoodi: BET50

MansionBet
MansionBet

100% BONUS jopa 20 EUR ensimmäisestä talletuksesta!

Hanki 100 euron rekisteröitymisbonus 10Betillä, korkeimmat online -vedonlyöntikertoimet !!

X