Parhaat yritykset!
Bonus i regjistrit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
5.0 luokitus
5.0
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

Bonus i regjistrit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
5.0 luokitus
5.0
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

Bonus i regjistrimit 30 EUR ilmainen veto! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
5.0 luokitus
5.0
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

Regjistrohu, depozito 10 dollaria më shumë në llogari dhe kompania do të dyfishojë depozitën deri në 100 dollaria. Vetëm për të regjistruarit e rinj! Aplikohen kushtet e bonusit.
5.0 luokitus
5.0
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

Bonus i regjistrit 100% deri në 30 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
4.8 luokitus
4.8
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

Bonus i regjistrit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
4.8 luokitus
4.8
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

Bonus i regjistrit 100% deri në 25 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
4.5 luokitus
4.5
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

Tarjous koskee pelaajia, jotka ovat rekisteröityneet ensimmäistä kertaa eivätkä ole koskaan saaneet uutta bonusta alustalta.
4.5 luokitus
4.5
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

Baste - Sportive / Misioni ynë!

Opas minulle ja äidille Shqipe për Baste dhe Bastore urheilullinen, baste live skedina si dhe kompani bastesh me famë botërore! Ky-portaali erdhi si nevojë e tregut tërësisht të pa orientuar madje më keq akoma, të një tregu epävirallinen që egziston rreth kompanive të basteve, operatorëve të ndryshëm, të promovuar nga njerëz të papërgjegjshënes, q.

Mitä valitsemamme vedonlyöntiyhtiöt tarjoavat?

 • Liçensim nga autoritetet përkatëse të rregullimit me ligj të kompanive që ofrojnë baste sportive online, baste live skedina dhe resultate te ndryshme, si dhe ato në terren që mbajnë një numër të caktuar liçense.
 • Bonuset më konkuruese për baste urheilullinen apo baste live skedina.
 • Alusta, grafiikka ja yksinkertaisuus käytössä.
 • Pørdorim iqqeve of desktopi, celulari, apo tableti juaj.
 • Hyväksytty eCogra apo kompani të tjera private që kryejnë testime mujore për transparentencën që këto kompani kanë me lojtarët e tire të regjistruar.
 • Sporte, baste live dhe baste urheilullinen nga më të ndryshmet, duke filluar me futbollin, si më i preferuari nga të gjithë.
 • Metoda pagesash nga më të larmishmet duke përfshirë edhe PayPal i cili ka heti që është bërë tashmë popullor edhe në Shqipëri.
 • Baste live, reaaliaikainen, live-tulos, skedina të plota.
 • Kazino, pokeri dhe kazino e drejtpërdrejtë minua jakaja në lidhje të drejtëpërdrejtë studio.
 • Pagesa në kohë rekord drejt llogarisë tuaj, edhe pse jo të gjitha kompanitë e basteve janë njësoj por ne jemi munduar të zgjedhim ato që realisht processojnë pagesat në kohë rekord, mundësisht brenda 24 orëve.
 • Ainakin kahden Euroopassa toimivan suuren viranomaisen toimilupa: Maltan Gaming Authority ja UK Gambling Commissioninja jotka noudattavat tiukasti saamansa lisenssin sääntöjä.
 • Euroopassa asuville albaaneille on vaihtoehtoja ja joitain vedonlyöntiyhtiöt e ofrojnë shërbimin e tire online duke u licensuar për atë shtet, ndersa për shqiptarët e shqiperise gjithashtu ka kompani që pranojnë qe ju të luani brenda të gjitha rregullave të lejuara me ligj.
 • Pelaajien todentaminen järjestelmän kautta KYC (Tunne asiakkaasi) ku lojtarëve do ju duhet të verifikojnë identitetin e tire në menyrë që të bëjnë depozita dhe terheqje në menyrë sa më të thjeshtë.

Varo yrityksiäfantastista!

Tämä tarkoittaa:

 • Epävarmuus pelaajalle.
 • Orvatje për të marrë sivut e fitimeve në kohë.
 • Vääriä tietoja vedonlyöntiyritysten luvista.
 • Väärät tiedot osavaltioista ja maista, joissa vedonlyöntiyhtiöt toimivat.
 • Ei selitystä yritysten myöntämille osallistumisbonuksille.
 • Ei selitystä bonussäännöille.
 • Ei selitystä siitä, mitä menetelmiä käytetään maksamiseen vedonlyöntiyrityksissä.
 • Ja monet muut elementit, jotka sen sijaan auttavat pelaajaa saamaan hänet tuntemaan itsensä vielä epävarmemmaksi.

Kompanitë që ne përzgjedhim i japin sigurisht frymëmarrje dhe dimension tjetër tregut dhe shijeve të tij. Vizitorët tanë do të kenë mundësi të eksplorojnë kompani bastesh të licensuara, të akredituara nga autoritetet kryesore që kontrollojnë bastet online, me nje larmi bonusesh nga më të ndryshmet, modele bastesh si dhe tërheqje parash.

Uutisia vedonlyöntiyrityksiltä!
Turvalliset vedonlyönnit vuonna 2021 Kosovon kansalaiset pelaavat edelleen monissa turvallisissa online-vedonlyönneissä ...
Tammikuu 13, 2021
0 139
Turvalliset vedot 2020, onko verkossa? Nykyään monet vedonlyöntiyhtiöt toimivat Internetissä ...
Huhtikuu 19, 2019
2 726
Fyysinen ja online-vedonlyönti "katoaa" väliaikaisesti. Kosovo toivottaa heidät tervetulleiksi. Kosovo, uusi ovi ...
Helmikuu 4, 2019
2 577
Missä vedonlyöntisivustot liikkuvat, mikä on niiden kohtalo? Monet online-vedonlyöntisivustot ja vedonvälittäjät ...
Tammikuu 9, 2019
2 459
Uudet yritykset!
4.8 luokitus
100% BONUS jopa 100 EUR ensimmäisestä talletuksesta.
4.5 luokitus
200% BONUS jopa 30 EUR ensimmäisestä talletuksesta.
4.5 luokitus
100% BONUS 100 EUR asti, vain uusille pelaajille.
4.5 luokitus
100% BONUS jopa 10 EUR ensimmäisestä talletuksesta.
4.3 luokitus
100% BONUS jopa 100 EUR ensimmäisestä talletuksesta.
4.0 luokitus
50% BONUS deri në $ 1000 mbi depozitën e parë.
4.0 luokitus
100% BONUS jopa 100 EUR ensimmäisestä talletuksesta.
4.5 luokitus
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR ilmainen veto!
4.5 luokitus
100% BONUS jopa 25 EUR ensimmäisestä talletuksesta.
5.0 luokitus
100% BONUS jopa 120 EUR ensimmäisestä talletuksesta.
4.8 luokitus
EI BONUSTA mutta kampanjoita on viikoittain.
4.5 luokitus
100% BONUS jopa 100 EUR ensimmäisestä talletuksesta.
Uudet bonukset
Koodia ei vaadita
bonus Code
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR ilmainen veto
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

FORLIFE
bonus Code
25% BONUS vähintään 50 dollaria depozitë e kërkuar.
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

SB1000
bonus Code
50% BONUS deri në $ 1000 mbi depozitën e parë.
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

Koodia ei tarvita
bonus Code
50% BONUS jopa 10 EUR ensimmäisestä talletuksesta.
Bonusehtoja sovelletaan
Vain uusille rekisteröijille

Yritys määrää bonuksen käyttöehdot ja niitä voidaan muuttaa milloin tahansa. Tarkista aina bonussäännöt ennen kuin pelaat bonuksella.

Tee vetoja ja voita uusia tuotteita vuonna 2020 Sonylta: PlayStation 5, Pulse 3D Headset ja Bravia Ultra HD BetWinnerin kanssa !!!

X