Parashikime futbolli, Mestarien liiga - 25.11.2020

Atletico Madrid - Lokomotiv Moscow

Atletico voittaa päästämättä maalia, kertoimet. 1.7

Atletico e ka mbajtur portën të paprekur në 4 nga 5 ndeshjet e fundit që kanë luajtur në të gjitha kompeticionet. Ata kanë pësuar vetëm 1 humbje në 36 ndeshjet e fundit në fushën e tire dhe duke pasur parasysh se përballë kanë një skuadër inferiore për sa i përket potencialit dhe kualitetit të skuadrës, pritet që edë nëhëëë.

Borussia Monchengladbach - Shakhtar Donetsk

Mönchengladbach voittaa, kerroin. 1.5

Monchengladbach ka humbur vetëm 1 nga 10 takimet e fundit në të gjitha kompeticionet, dhe në to përshihet edhe një fitore 6-0 pikërisht ndaj Shakhtar në fillim të këtij muaji. Gjermanët kanë një mesatare golash prej 3.33 cdo 90 minuta në këtë sezon të Champions League dhe në rast fitoreje do të jenë në pozita mjaft të favorshme për tu kualifikuar në fazën tjetër të competicionit.

Liverpool - Atalanta

Liverpool voitto kerroin. 1.65

Liverpool-joukkueella on 4 peräkkäistä voittoa kotona ja se on voittanut 6 viimeisestä 7 kotipelistä. He ovat voittaneet myös kaikki kolme pelattua peliä Mestarien liigan deri tani madje pa pësuar asnjë gol. Pavarësisht se Atalanta është një skuadër që luan futboll të mirë dhe ka ditur tu shkaktojë probleme edhe skuadrave të mëdha, do të jetë e vështirë që ata të arrijnë të surprizojnë Liverpool.

Valitse osavaltiosi ja aseta seuraava välilehti verkossa

Jätä vastaus

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Uudet vedonvälittäjät
32Red Casino & Urheiluvedonlyöntikatsaus
32Red Casino & Urheiluvedonlyöntikatsaus

150% BONUS jopa 150 EUR ensimmäisestä talletuksesta!

Unibet Review
Unibet Review

400% BONUS 40 euroon asti ensimmäisellä 10 euron talletuksella

Bahigo vedonlyönti
Bahigo vedonlyönti

100% BONUS Jopa 400 euroa ensimmäisellä talletuksella! Vain pelaajille Turkista ja Sveitsistä

ReloadBet
ReloadBet

100% BONUS jopa 100 EUR ensimmäisestä talletuksesta!

bet365

Olet rekisteröitynyt 22 BET:iin, kokeile korkeimpia kertoimia verkossa!

X