Otteluennusteet, Eurooppa-liiga 26.11.2020

Tottenham Hotspur - Ludogorets

Voittaa Tottenham päästämättä maalia, kertoimet 1.6

Tottenham është skuadran suosikki në këtë takim. Skuadra e Mourinho ka arritur ta mbajë portën të paprekur 4 herë në 7 ndeshjet e fundit duke arritur të marrë edhe 6 fitore në kto takime. Më herët gjatë muajit Nëntor Tottenham e mposhti Ludogorets 3-1 dhe kësaj here në fushën e rengas pritet që të fitojnë po kaq bindshëm.

Molde vs Arsenal

Voittaa Arsenalin, koef. 1.75

Joukkue Arsenal tulee tähän otteluun melko suotuisasti ryhmässään voitettuaan kaikki kolme peliä, joissa hän on pelannut Europa League herttua shënuar edhe 9 gola. Ndaj Molde, Arsenal arriti një fitore bindëse 4-1 në ndeshjen e fundit të luajtur në këtë competicion. Situata e ekipit të Arteta ka pësuar shpeshherë lëkundje në këtë fillim sezoni, por në këtë ndeshje ata janë favoritë për të fituar, duke u kualifikuar kështu për në fazën tjetër.

Braga - Leicester City

Fiton Leicester, coef. 2.1

Leicester ka fituar 5 nga 6 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet dhe gjithashtu ka fituar të treja takimet e luajtura deri tani n Europa League. Në përballjen e grupit përballë Braga ata fituan bindshëm 4-0, dhe pavarësisht faktit se kësaj rradhe do të luajnë në transfertë ata pritet që sërisht të marrin 3 pikët që u duhen për tu kualifikuar pë.

Valitse suosikki yritys ja aseta seuraava välilehti!

Jätä vastaus

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Uudet vedonvälittäjät
Paripesa
Paripesa

100% BONUS jopa 100 EUR ensimmäisestä talletuksesta!

Interwetten
Interwetten

100% BONUS jopa 100 EUR ensimmäisestä talletuksesta!

10bet
10bet

100% BONUS jopa 50 EUR ensimmäisestä talletuksesta! Bonuskoodi: BET50

MansionBet
MansionBet

100% BONUS jopa 20 EUR ensimmäisestä talletuksesta!

Hanki 100 euron rekisteröitymisbonus 10Betillä, korkeimmat online -vedonlyöntikertoimet !!

X